• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره ما

بیشتر
بدانید

advanced divider

مجموعه آزمون تاپ در سال ۱۳۹۴ با همکاری جمعی از اساتید و مهندسین فعالیت خود را آغاز کرد. هدف ما در ابتدا برگزاری آزمون های آزمایشی مجازی بود. به زودی با توجه به نیاز کاربران عناوین کتاب های ویژه آزمون های نظام مهندسی و کارشناسی رسمی مهندسی برق به سایت اضافه شد و با تغییر رویکرد، بخش فروشگاهی سایت شکل گرفت.
این روند با اعتماد شما عزیزان ادامه پیدا کرد و به مرور بانک فروشگاهی سایت گسترش پیدا کرد. تا جایی که امروز آزمون تاپ به یکی از معتبرترین و کامل ترین بانک های کتاب و نرم افزارهای تخصصی در رشته های هفت گانه ی مهندسی تبدیل شده است.

از سال ۱۳۹۷ با همکاری اساتید مجرب و بنامِ رشته های مختلف، آموزش هم به خدمات ما افزوده شد. ماموریت آزمون تاپ در این بخش آماده سازی مهندسین برای حضور فعال در فضای کسب و کار است. در همین راستا برگزاری دوره های آموزشیِ تخصصی و کاربردی و همچنین دوره های آمادگی جهت آزمون های نظام مهندسی، کارشناسی رسمی، استخدامی و … در فهرست برنامه های مجموعه قرار گرفت.
ارائه خدمات مفید و صادقانه وظیفه ایست که بر دوش خود احساس می کنیم و این مهم جز با حمایت و همکاری شما اساتید عزیز و یاران وفادار امکان پذیر نیست. بر همین مبنا با توجه به شرایط موجود جوانان، چشم اندازه آینده ی ما فراهم آوردن طرح های مرتبط با اشتغال زایی می باشد. با اعتقاد قلبی به سیاست برد-برد دعوت می کنیم در این سفر با ما همراه باشید.

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای آزمون تاپ محفوظ می باشد.
X